*

5 People wrote to us:
 1. BEN KENDİME VE ARKADAŞLARIMA ONLARCA ARAÇ ALDIM VE DEĞİŞİK TEST MERKEZLERİNE GÖTÜRDÜM AUTOTEST TE EXPERTİZ YAPTIRANA KADAR BEN ARAÇLARA TEST YAPILIYOR ZANNEDİYORDUM ÇÜNKÜ GİTTİĞİM TESTLERDE ARACIN İÇERİ GİRMESİ İLE ÇIKMASI BİR OLUYORDU ANCAK ARKADAŞIN TAVSİYESİ İLE GİTTİĞİM BU YERDE ARACIMA EN İNCE AYRINTILARINA KADAR BAKTILAR VE İÇİME SİNEREK ARAÇ ALDIĞIMI HİSSETTİM AUTOTEST TE ÇALIŞAN ARKADAŞLARA GÖSTERDİKLERİ ALAKADAN VE HASSASİYETTEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM


  2 Ekim 2015
 2. Gördüğüm en donanımlı ve en iyi test merkezi..


  29 Ekim 2015
 3. Autotest’e Peugeot 207 baktırmaya geldim.Daha öncede farklı ekspertiz merkezlerine gitmiştim ama burası gerçekten hem mekan olarak hemde aracı inceleyiş şekli olarak bambaşka biryer çok iyi incelediler.Herkese tavsiye ederim.


  29 Ekim 2015
 4. İstanbulda ikamet etmekteyim.Ankaradaki bir araca bakmak için geldiğimde autotest oto ekspertiz merkezine getirdim aracımı ve gercekten cok memnun kaldım.


  2 Kasım 2015
 5. Aracımı alırken oto test merkezine götürmemiştim ama satmadan önce alıcıların çok fazla sorması üzerine ne olduğunu öğrenmek için ekspertiz yaptırmak zorunda hissettim ve şans eseri buradaki arkadaşlarla tanıştım.aracımı incelediklerinde aracın nasıl kaza yapmış olabileceklerine kadar aracımı anlattılar ve rapor halinde verdiler.Autotestde çalışan tüm arkadaşlara ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.


  2 Kasım 2015

Müşterilerimiz Neler Söyledi?

 • Ankara Oto Test Sektörünün En İyisi!

  Rıza UYSAL

  Uzun süredir hem kendim hem de eşim için araba arayışı içerisindeydim. Baktığımız arabalar ilandan çok farklı şekilde sorunlar çıkartıyordu. AUTOTEST'in farkına vardığım günden itibaren aracı dakikalar içerisinde test ettirip net sonuçları görebiliyorum.

  Uzman kadrosuyla ve rapor oluşturulduktan sonra yardımcı olan ekibiyle Ankara oto test sektöründe gönlümü fetheden önemli bir firma. İskitler'e yakınsanız gidilebilecek en iyi adres.

 • Auto Test Sektörünün Yıldızı

  Serkan TÜRKBEY

  12 senedir bu sektörde araç alım ve satımıyla ilgileniyorum. Ankara'nın çeşitli yerlerinde gerçekleştirdiğim satışlar için arıza bakım tespit ustalarına ihtiyaç duyuyordum. Bilgisayarlı araç testleri popülerleşmeye başladığı andan itibaren auto test ile çalışıyorum. Problem yaşamak burada neredeyse imkansız. Hizmeti ve kalitesinin yanında fazlasıyla ucuz.

 • Kusursuz Hizmet, Kaliteli Rapor

  Burçin EKİCİ

  Sürekli olarak araç alım satımıyla ilgilenen bir galeride sekreter olarak çalışıyorum. Gelen araçları bu test merkezinde test ediyoruz. Bilgisayar ne kadar kısa sürede böyle bir test gerçekleştirir inanamadım. Kendi ikinci el aracımı aldığımda gittiğim ilk adresti. Sonuçları gördükten sonra diğer araç alım satımlarımda da gideceğim tek adres olarak görünüyor.